Archiwa kategorii: Skoda

160119_skodawygodnawyprzedaz_276x96

Wygodna Wyprzedaż 2015

Ruszyła wygodna wyprzedaż samochodów z rocznika 2015.

Od małego i zwinnego Citigo, przez wszechstronną Yeti aż po elegancką Octavię – w wygodnej wyprzedaży rocznika 2015 znajdziesz swoją wymarzoną ŠKODĘ w niższej cenie i rozpoczniesz nowy rok w dobrym stylu. Przyjdź, przymierz się i skorzystaj z okazji!

151209_rapid_kola_zimowe_276x96

Wykołuj zimę!

Wykołuj zimę!
Do każdej SKODY Rapid Spaceback i dodajemy koła zimowe!

Wybierz SKODĘ Rapid lub SKODĘ Rapid Spaceback i odbierz komplet kół zimowych o wartości 1 800 zł w cenie samochodu. Obiecaj nam tylko, że zaoszczędzone pieniądze wydasz na śnieżne szaleństwa.

Zacznij już wybierać swoją SKODĘ. Promocja trwa do końca 2015 roku!

150824_120_skody_296x96

120 lat marki ŠKODA

Zapraszamy Cię do interesującej podróży w czasie. W przygotowanym kalendarium znajdziesz najciekawsze i najważniejsze wydarzenia w historii marki Škoda. W tym roku mija 120 lat od chwili, gdy Václav Laurin i Václav Klement rozpoczęli produkcję… rowerów. Zobacz, jak to wszystko się zaczęło.
150811_Skoda-Superb_296x96

Skoda Superb

Z prawdziwą przyjemnością prezentujemy ŠKODĘ Superb trzeciej generacji – nową odsłonę flagowego modelu marki – jeszcze bardziej stylowego, eleganckiego i luksusowego. ŠKODA Superb to model, który wytycza kierunek rozwoju dla całej gamy samochodów marki; oferuje jeszcze więcej przestrzeni dla pasażerów niż w poprzedniej generacji modelu oraz ponad 150 elementów wyposażenia opcjonalnego. Wyposażony jest w nowe silniki EU6, dostępne w aż 16 konfiguracjach. ŠKODA Superb jest autem z najlepszą i najbardziej stabilną wartością rezydualną wśród samochodów klasy średniej w Europie*. To nowa era ŠKODY. *źródło: www.auto-świat.pl
150623_Nowa_Skoda_Superb_Combi_296x96

Nowy Superb Combi 2015

Skoda Superb 2015 to nowe, mocne i bardziej wydajne silniki. Większa długość auta, potężny rozstaw osi, krótszy zwis przedni, opadająca linia dachu i ostro zaakcentowane krawędzie. Wszystko to, podkreśla sportowy charakter nowego Superba, który jest też pierwszą ŠKODĄ z zawieszeniem adaptacyjnym (DCC). Daje ono możliwość wyboru profilu jazdy, dzięki temu kierowca ma możliwość dostosowania auta do własnych preferencji. Inżynierowie ŠKODY nie zapomnieli o zwiększeniu bezpieczeństwa. Zaopatrzyli nowy model ŠKODY w najnowsze technologie, wspierające kierowcę w różnych sytuacjach drogowych – bez względu na to czy chcesz utrzymać bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu, pozostać na pasie ruchu czy nawet zahamować awaryjnie, aby uniknąć kolizji – systemy nowej ŠKODY Superb zawsze czujnie obserwują drogę. Są prawą ręką kierowcy.
150817_wimiana_klockow_hamulcowych_296x96

Nowe klocki już od… 250 zł*!

Zadbaj o świetną skuteczność hamowania i poczuj się pewnie w każdych warunkach drogowych. Skorzystaj z promocyjnej oferty wymiany klocków wraz z montażem. Oferta obowiązuje do 31.10.2015 r.
*przednie klocki hamulcowe z oferty ŠKODA Ekonomiczne Części Zamienne. Podana cena nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.
mały

Kontrola LPG

Skontroluj i zyskaj pewność Jeżdżąc ŠKODĄ z instalacją LPG, wydajesz mniej na paliwo. Żeby Twoje auto było nie tylko oszczędne, ale także bezpiecznie, pamiętaj, żeby regularnie kontrolować stan instalacji LPG. Od 1.07. do 31.08.2015 zapraszamy do Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY na kontrolę newralgicznych elementów instalacji gazowej, już za 49 zł! W ramach kontroli, sprawdzimy dla Ciebie: - Stan filtra powietrza i przewodów zapłonowych, - Mocowanie zbiornika gazowego, - Stan przewodów gazowej instalacji zasilającej, - Stan wlewu gazu i poprawność jego mocowania, - Zabezpieczenie wlewu gazu przez zanieczyszczeniem, - Stan zamocowania, możliwość przetarcia i załamania przewodów magistrali gazowej, - Szczelność systemu, - Połączenie węży gumowych układu ogrzewania reduktora, - Korektę długoterminową lambda, - Korekty paliwowe i czas otwarć wtryskiwaczy, - Pamięć błędów samodiagnozy układu OMEGAS, - Automatyczne przełączanie benzyna-gaz.
unnamed

Sprawdź nowe felgi

Felgi aluminiowe dla Twojej Skody w atrakcyjnych cenach! Pora podkręcić charakter Twojego samochodu! W związku z tym, ŠKODA przygotowała specjalne ceny na oryginalne felgi aluminiowe. W wyborze odpowiedniego rozmiaru kół lub felg pomogą Tobie nasi doradcy serwisowi. Odwiedź nasz Autoryzowany Serwis Skody i zapytaj o szczegóły atrakcyjnej oferty.