Archiwa kategorii: Skoda

150623_Nowa_Skoda_Superb_Combi_296x96

Nowy Superb Combi 2015

Skoda Superb 2015 to nowe, mocne i bardziej wydajne silniki. Większa długość auta, potężny rozstaw osi, krótszy zwis przedni, opadająca linia dachu i ostro zaakcentowane krawędzie. Wszystko to, podkreśla sportowy charakter nowego Superba, który jest też pierwszą ŠKODĄ z zawieszeniem adaptacyjnym (DCC). Daje ono możliwość wyboru profilu jazdy, dzięki temu kierowca ma możliwość dostosowania auta do własnych preferencji.

Inżynierowie ŠKODY nie zapomnieli o zwiększeniu bezpieczeństwa. Zaopatrzyli nowy model ŠKODY w najnowsze technologie, wspierające kierowcę w różnych sytuacjach drogowych – bez względu na to czy chcesz utrzymać bezpieczny dystans od poprzedzającego pojazdu, pozostać na pasie ruchu czy nawet zahamować awaryjnie, aby uniknąć kolizji – systemy nowej ŠKODY Superb zawsze czujnie obserwują drogę. Są prawą ręką kierowcy.

mały

Kontrola LPG

Skontroluj i zyskaj pewność

Jeżdżąc ŠKODĄ z instalacją LPG, wydajesz mniej na paliwo. Żeby Twoje auto było nie tylko oszczędne, ale także bezpiecznie, pamiętaj, żeby regularnie kontrolować stan instalacji LPG.

Od 1.07. do 31.08.2015 zapraszamy do Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY na kontrolę newralgicznych elementów instalacji gazowej, już za 49 zł!

W ramach kontroli, sprawdzimy dla Ciebie:

- Stan filtra powietrza i przewodów zapłonowych,
- Mocowanie zbiornika gazowego,
- Stan przewodów gazowej instalacji zasilającej,
- Stan wlewu gazu i poprawność jego mocowania,
- Zabezpieczenie wlewu gazu przez zanieczyszczeniem,
- Stan zamocowania, możliwość przetarcia i załamania przewodów magistrali gazowej,
- Szczelność systemu,
- Połączenie węży gumowych układu ogrzewania reduktora,
- Korektę długoterminową lambda,
- Korekty paliwowe i czas otwarć wtryskiwaczy,
- Pamięć błędów samodiagnozy układu OMEGAS,
- Automatyczne przełączanie benzyna-gaz.

150609_lobuz_w_rodzinie_baner_maly

Nowa SKODA Octavia RS 230

Przejmij kontrolę nad mocą!

Ten samochód nie tylko wygląda na szybki. On rzeczywiście taki jest. Z dzikim spojrzeniem, drapieżną stylizacją i 19-calowymi felgami Xtreme, ŠKODA Octavia RS 230 pozwala odkryć nowe oblicza sportowego świata. Ale prędkość jest niczym bez komfortu. Ten samochód posiada także wiele Przemyślanych rozwiązań, które sprawią, że nawet szybka podróż będzie udana.

Smak adrenaliny, krew szybciej płynąca w żyłach i dreszczyk emocji na skórze – oto efekty uwolnienia 230 KM mocy.

Bezkompromisowo sportowa i rodzinna, nowa ŠKODA Octavia RS 230 – poznaj osiągi i zdecyduj, na jakich obrotach ma toczyć się Twoje życie.

unnamed

Sprawdź nowe felgi

Felgi aluminiowe dla Twojej Skody w atrakcyjnych cenach!

Pora podkręcić charakter Twojego samochodu! W związku z tym, ŠKODA przygotowała specjalne ceny na oryginalne felgi aluminiowe.

W wyborze odpowiedniego rozmiaru kół lub felg pomogą Tobie nasi doradcy serwisowi.

Odwiedź nasz Autoryzowany Serwis Skody i zapytaj o szczegóły atrakcyjnej oferty.

F14-153

NOWA SKODA FABIA 2015

Nowa Skoda Fabia przyciąga uwagę, gdziekolwiek się pojawi. Zaostrzone linie i wyraziste zaokrąglenia w tylnej części auta prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie dzięki subtelnej grze światła i cienia. Charakterystyczne dla marki załamania przy tablicy rejestracyjnej dodają dynamizmu. Nieodłącznym elementem tyłu jest dobrze znana linia tylnych świateł w kształcie litery C, tym razem w czarnej błyszczącej oprawie.

Odkryj wnętrze Nowej Skody Fabia. Oczaruje Cie wzorowa czytelność, ergonomia, i nie tylko … Baw się kolorami i elementami stylistycznymi – mieszaj, łącz, indywidualizuj.

Nowa Fabia daje Ci wiele możliwości konfiguracji wnętrza dzięki trzem wersjom wyposażenia oraz dostępnym w nich rodzajom wykończenia. Gdy dodasz do tego kolor nadwozia, otrzymasz 125 kombinacji. Dostępny na stronie ww.skoda-auto.pl konfigurator 3D umożliwia tworzenie eksperymentalnych kompozycji kolorystycznych i wybranie tej najlepszej dla Ciebie. 

Zapraszamy na jazdę próbną!