Archiwa kategorii: Skoda

unnamed

Sprawdź nowe felgi

Felgi aluminiowe dla Twojej Skody w atrakcyjnych cenach!

Pora podkręcić charakter Twojego samochodu! W związku z tym, ŠKODA przygotowała specjalne ceny na oryginalne felgi aluminiowe.

W wyborze odpowiedniego rozmiaru kół lub felg pomogą Tobie nasi doradcy serwisowi.

Odwiedź nasz Autoryzowany Serwis Skody i zapytaj o szczegóły atrakcyjnej oferty.

F14-153

NOWA SKODA FABIA 2015

Nowa Skoda Fabia przyciąga uwagę, gdziekolwiek się pojawi. Zaostrzone linie i wyraziste zaokrąglenia w tylnej części auta prezentują się jeszcze bardziej atrakcyjnie dzięki subtelnej grze światła i cienia. Charakterystyczne dla marki załamania przy tablicy rejestracyjnej dodają dynamizmu. Nieodłącznym elementem tyłu jest dobrze znana linia tylnych świateł w kształcie litery C, tym razem w czarnej błyszczącej oprawie.

Odkryj wnętrze Nowej Skody Fabia. Oczaruje Cie wzorowa czytelność, ergonomia, i nie tylko … Baw się kolorami i elementami stylistycznymi – mieszaj, łącz, indywidualizuj.

Nowa Fabia daje Ci wiele możliwości konfiguracji wnętrza dzięki trzem wersjom wyposażenia oraz dostępnym w nich rodzajom wykończenia. Gdy dodasz do tego kolor nadwozia, otrzymasz 125 kombinacji. Dostępny na stronie ww.skoda-auto.pl konfigurator 3D umożliwia tworzenie eksperymentalnych kompozycji kolorystycznych i wybranie tej najlepszej dla Ciebie. 

Zapraszamy na jazdę próbną!

ofertawiosnab

Nowa Octavia

Zobacz, co znaczy AMAZING na własne oczy!

Uczucie zdumienia jest tak niezwykłe, jak poczucie radości. Nie musimy zmieniać wszystkiego, aby coś nas zaskoczyło. Czasami wystarczy zmienić perspektywę i prawie natychmiast zobaczymy to, co nas otacza w zupełnie innym świetle.
Nowa Octavia została zaprojektowana po to, aby codziennie wzbudzać podziw tych, którzy nią jeżdżą. Ten samochód to pewny krok w przyszłość, o czym świadczą imponujące funkcje i wyposażenie oraz gama przemyślanych małych i dużych rozwiązań. Jego duża przestrzeń zapewnia komfort podróżującym oraz wygodny transport bagaży. Nowa dynamiczna stylistyka jest jednocześnie elegancka i nowoczesna. To również najbardziej ekonomiczna Octavia – jest nawet do 102 kg lżejsza niż jej poprzedniczka. Zastosowano w niej wiele nowoczesnej techniki i systemów, które wpływają na bezpieczną, płynną i przyjemną jazdę.

To samochód stworzony z myślą o zadziwianiu Cię dzień po dniu.